1546
cz cs

Kariéra

cs cz

Kensington, divize technologie společnosti ACCO Brands Corporation

Společnost Kensington Computer Products Group je divizí technologie společnosti ACCO Brands Corporation (NYSE: ABD), což je světová jednička na poli značkových kancelářských produktů s ročním ziskem téměř 2 miliard dolarů a působností na trzích ve více než 100 zemích po celém světě.

Lidé a kultura

Lidé a kultura

Přibližně se 170 zaměstnanci po celém světě od partnerů společnosti Kensington očekáváme a podporujeme je v přispívání k úspěchu společnosti, poskytování služeb zákazníků a kolegů vedoucích ke splnění jejich cílů, a tím také k plnění vlastních cílů. Hrajeme tak, abychom vítězili…, ale chceme se také bavit!

Ve společnosti Kensington se zaměstnanci orientují na výsledky a značnou měrou přispívají k celkovému úspěchu společnosti. Zaměstnanci jsou oceňováni z hlediska talentu, úsilí, úspěchů a míry jejich zapojení.

Vývoj a prodej produktů Kensington spojuje talent kreativních designérů, horlivých produktových manažerů, prodejních a marketingových specialistů, provozních guru a mnohem více. Naším cílem je vyhledávat a řešit slabiny, které technologie způsobují profesionálům na cestách. Proto jsou zaměstnanci společnosti Kensington z různých prostředí a věkových skupin zcela oddáni plnění měnících se požadavků našich partnerů a neustálému zlepšování zkušeností našich zákazníků, a to s důrazem na co největší možnou efektivitu a konkurenceschopnost.

V Silicon Valley jsou změny všudypřítomné. Není to místo poklidného stereotypu. Chcete-li si rozšířit obzory a prožít změnu, projděte si nabídku pracovních příležitostí a staňte se členem týmu ostřílených odborníků společnosti Kensington. Pokud jsou vaše ambice podobné ambicím naší společnosti a našich partnerů, rádi se o vás dovíme další informace.  Věříme, že v tom spočívá filozofie „smart made simple“.  Pokud souhlasíte, jsme si jisti, že si vychutnáte možnost nás oslnit.

 
Sdílet tuto stránku